Zoznam článkov | Detail článku

2. 2. 2018, Róbert Háger

NOVINKA: Dodatočná zľava 3% na celý nákup v E-shope MURAT

Len pred mesiacom sme Vás informovali o spustení nového B2B E-shopu a už dnes k nemu prinášame zaujímavú novinku. Veríme, že obchodí partneri ocenia, že majú možnosť nielen nakupovať online 24/7, ale aj nakupovať ešte výhodnejšie.

Od 1.2.2018 je možné na našom e-shope uskutočniť nákup s dodatočnou zľavou 3%. Táto výsledná zľava pozostáva z dvoch základných zložiek:

  • 1% získava zákazník automaticky za nákup na e-shope
  • 2% môže zákazník získať za nákup na predfaktúru, resp. pri osobnom odbere za platbu v hotovosti alebo platobnou kartou

Veríme, že tento zaujímavý benefit si nájde svojich priaznivcov. Sledujte ďalej naše blogy, kde Vám budeme prinášať nové informácie z diania vo firme a na trhu.

Predchádzajúci článok o Eshope
Podrobnejšie informácie o MURAT Eshope

Róbert Háger

Ak sa Vám článok páčil, podeľte sa s ostatnými

     

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.