Zoznam článkov | Detail článku

1. 3. 2018, Róbert Háger

Akcia mesiaca marec s OEZ na e-shope MURAT

Po úspešnej februárovej akcii na e-shope na CYKY káble prinášame pre online-chtivých zákazníkov ďalšiu zaujímavú akciu na marec. Tentokrát v spolupráci s našim obchodným partnerom OEZ. Akcia je zameraná na modulárne prístroje Minia, konkrétne 10kA: ističe (LTN), prúdové chrániče (LFN, OFI), chrániče s nadprúdovou ochranou (OLI).Veď ako sa hovorí – marec mesiac ističov a chráničov :-)Každý zákazník, ktorý nakúpi počas tohto obdobia na e-shope MURAT, resp. na pezinskej predajni MURAT akciový OEZ tovar v minimálnej hodnote 100 € bez DPH, získa jednu sadu kvalitných SDS-PLUS vrtákov Metabo.Akcia potrvá do 31.3.2018.

Zároveň našim zákazníkom prinášame zaujímavé a cenné produktové informácie

Oblúková ochrana (AFDD - Arc Fault Detection Device) je prístroj určený na zmiernenie efektu poruchového elektrického oblúku odpojením obvodu, ak je identifikovaný poruchový oblúk. Poruchový oblúk je nebezpečný neúmyselný oblúk medzi vodičmi – svetelný výboj elektriny naprieč izolačným prostredím (v našom prípade medzi vodičmi) obvykle sprevádzaný čiastočným odparením materiálu vodiča (elektród). Taký jav vo vodiči môže spôsobiť vznietenie izolácie a následný požiar objektu. A práve oblúková ochrana takéto efekty eliminuje. Viac informácií na priloženom letáku

Róbert Háger

Ak sa Vám článok páčil, podeľte sa s ostatnými

     

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.