Zoznam článkov | Detail článku

5. 3. 2018, Róbert Háger

Jarná akcia na predajni MURAT k 25temu výročiu založenia firmy

Pre všetkých našich zákazníkov, ktorí nakúpia tovar na predajni MURAT v hodnote aspoň 100 € sme pri príležitosti výročia založenia firmy pripravili drobný darček vo forme fľaše vína s 23 karátovými jedlými lupienkami zlata.

Akcia začne 1.3.2018 a potrvá 2 mesiace až do 30.4.2018. Je to symbolické načasovanie, keďže firma MURAT bola založená pred 25 rokmi práve uprostred tohto obdobia – 1.4.1993.

Princíp akcie je veľmi jednoduchý – stačí, ak zákazník nakúpi počas akciového obdobia na predajni MURAT ľubovoľný sortiment či už jednorázovo, alebo aj kumulovane aspoň za 100 € bez DPH a získa tak od nás drobnú pozornosť – menšiu fľaštičku šumivého vína. Ten, kto urobí väčší nákup, konkrétne nad 300 € - získa 0,75l fľašu tichého vína rovnako s jedlými lupienkami zlata.

Podrobnosti o akcii nájdete v priloženom letáku:

Róbert Háger

Ak sa Vám článok páčil, podeľte sa s ostatnými

     

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.