Zoznam článkov | Detail článku

6. 4. 2018, Róbert Háger

E-shop MURAT v e-commerce súťaži MastersGate (zahlasujte za nás!)

E-shop MURAT sme spustili do ostrej prevádzky na začiatku tohto roka. Postupne si nachádza svojich fanúšikov, pomaličky si zákazníci zvykajú na tento spôsob nakupovania tovaru. Čo nás samozrejme veľmi teší. V prvom kvartáli sme priniesli v našom online obchode - a aj aktuálne ponúkame našim obchodným partnerom rôzne promo akcie.

V rámci rozvoja nášho online prostredia sme okrem iných aktivít prihlásili náš e-shop do aktuálne prebiehajúcej súťaže MastersGate. Je to projekt, ktorý je zameraný práve na rozvoj e-commerce businessu a vidíme v tom veľký potenciál a zmysel.

"Sme ambiciózni a chceme sa posúvať v marketingu. E-shop sme spustili len pred nedávnom na začiatku roka a plánujeme ho rozvíjať ďalej, zvýšiť našu online vizibilitu. Sme tradičná a úspešná firma v našom segmente, tento rok máme 25te výročie. Prípadné víťazstvo v tejto súťaži práve v čase nášho výročia by nás dvojnásobne potešilo :-).” Miroslava Holčíková

Ak ste náš online obchod navštívili a boli ste spokojní, páčil sa vám, resp. tam vidíte možnosti vylepšenia (o tom vlastne tá súťaž je):

ZAHLASUJTE ZA NÁS!

Hlasovať možno práve 1x a to do konca apríla.
Ďakujeme pekne za vašu podporu!
Tím MURAT

Róbert Háger

Ak sa Vám článok páčil, podeľte sa s ostatnými

     

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.