Zoznam článkov | Detail článku

3. 5. 2018, Róbert Háger

MURAT Pezinok jazdí Do práce na bicykli

Zdravý životný štýl, ekológia, šport – to všetko nás zaujalo a inšpirovalo v zaujímavom už 5. ročníku národnej kampane Do práce na bicykli, ktorého hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách.


"Rozvoj cyklistickej dopravy nie je sám o sebe cieľom, ale vysoko efektívnym prostriedkom k dosiahnutiu mesta príjemnejšieho pre život."
Stratégia rozvoja cyklistickej dopravy mesta Kodaň

Vytvorili sme cyklistický tím MURAT Pezinok a naši vybraní kolegovia sa do tejto aktivity zapojili. Vzhľadom na vzdialenosti z domu do práce a späť je asi vopred jasné, že víťazmi nebudeme :-), napriek tomu sme sa do tohto projektu veľmi radi pridali. Prečo? No lebo nám príde, že ide o dobrú vec.

Veľa zdravia a šťastných kilometrov prajeme všetkým, aj nesúťažným cyklistom!

Róbert Háger

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.