Zoznam článkov | Detail článku

12. 10. 2018, Róbert Háger

Zvýhodnili sme pre Vás 200 km obľúbených CYKY káblov až o 30%

25 rokov má firma len raz. A ako ste si iste všimli, počas tohto roku sme priniesli pri tejto príležitosti sériu menších, ale aj väčších akcií. Napr. vo februári a potom aj v máji/júni sme mali akciu na obľúbené CYKY káble.

Príbuznú akciu ponúkame našim klientom aj počas tejto jesene. A po vzore ultra-maratónskych 200km tratí prinášame ultra-porciu takto zľavnených káblov.

Akciové portfólio tvoria:

  • CYKY-J 3x1,5
  • CYKY-J 5x1,5
  • CYKY-J 3x2,5
  • CYKY-J 5x2,5

Nakupujte najvýhodnejšie práve na e-shope. Výhodná zľava 30% je kombináciou produktovej zľavy, 1% zľavy na nákup cez e-shop a 2% zľavy za platbu vopred. Akcia platí do 31.10.2018, resp. do vypredania zásob. Akciové ceny nie sú kombinovateľné s individuálnymi zákazníckymi zľavami. Platí na min. štandardné balenia á 100 m kruhy alebo na bubnoch min 500 m.

E-shop: https://eshop.murat.sk/Action/sk-sk/21/akce

Róbert Háger

Ak sa Vám článok páčil, podeľte sa s ostatnými

     

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.