Zoznam článkov | Detail článku

6. 11. 2018, Róbert Háger

Pozor na nekvalitné káble výrobcu Romcab S.A.

Dávame všetkým našim obchodným partnerom do pozornosti nedávny článok AVK (Asociácia výrobcov káblov a vodičov), ktorý upozorňuje na niektoré nekvalitné bežné CYKY káble menších prierezov, dodávané na trhy v SR ako aj ČR spoločnosťou Romcab S.A. (Tîrgu-Mureș, Rumunsko). Tie nespĺňajú základné elektrické parametre požadované technickou normou. Takto zakúpené produkty nemusia teda plniť spoľahlivo svoju funkciu.

Pozor na nekvalitné káble výrobcu Romcab S.A.

Prikladáme odkaz na článok v plnom znení:

https://www.vyrobcikabelu.cz/pozor-na-nekvalitni-kabely-vyrobce-romcab-s-a/

Zároveň prehlasujeme, že spoločnosť MURAT obchoduje výhradne s certifikovanými produktami, vsádza na kvalitu tovarov a služieb a tým pádom na spokojnosť svojich zákazníkov. Výrobky rumunského výrobcu Romcab S.A. sa nikdy neobjavili v našom portfóliu a nikdy sme s nimi neobchodovali. Dištancujeme sa od takýchto praktík.

Róbert Háger

Ak sa Vám článok páčil, podeľte sa s ostatnými

     

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.