Zoznam článkov | Detail článku

30. 9. 2019, Róbert Háger

MURAT Mikulášsky kros 2019

Máme veľkú radosť, že Vás môžeme informovať o pokračovaní našej úspešnej spolupráce s pekným pezinským športovým podujatím, ktoré tak bude už druhý rok pod názvom zahŕňajúcim aj našu značku MURAT Mikulášsky kros.

Aj tento rok sú v pezinskom regióne v bežeckom kalendári viaceré zaujímavé akcie. Jedna z nich skončila len pred nedávnom (Beh Pezinkom, 21.9.2019) a ten istý organizačný tím už začína intenzívne pracovať na príprave zimného krosu, ktorý sa bude konať v sobotu 7.12.2019. Štart a cieľ podujatia bude tradične v Areáli zdravia Rozálka. Základná trasa povedie zimným prostredím lesov Malých Karpát (97% lesný povrch), jej celková dĺžka bude 12,7km a prevýšenie 344m.

Ako novinku predstavíme tento rok aj jej kratšiu verziu v celkovej dĺžke 8km. Chceli by sme tak prilákať bežkyne a bežcov, pre ktorých je „desina“ maximum a na krosových takmer 13km si až tak veľmi netrúfajú.

Kto ste minulý rok neboli, prípadne MURAT Mikulášsky kros nepoznáte – tu je stručné poobhliadnutie sa za minuloročným podujatím: https://www.murat.sk/blog/detail/38

Srdečne Vás všetkých pozývame – či už behať, alebo povzbudzovať.

Registrácia je už otvorená: http://www.behpezinkom.com/sk/mikulassky-kros/registracia
Tešíme sa na Vás.

Róbert Háger

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.