Zoznam článkov | Detail článku

11. 10. 2019, Róbert Háger

AVK opäť upozorňuje na nekvalitné káble

Nie je kábel ako kábel – pozor na jeho kvalitu!! Spoločnosti ROMCAB S.A. a MULTICAB ELEKTRO SRL (obe z Rumunska) priviezli ďalšie nekvalitné káble na náš trh. Pred necelým rokom sme vás informovali o tom, že AVK (Asociácia výrobcov káblov a vodičov) upozorňovala na niektoré nekvalitné bežné CYKY káble menších prierezov, importované na česko-slovenský trh spoločnosťou Romcab S.A. Dnes sa podobná situácia opakuje – objavujú sa tu znova káble, ktoré nespĺňajú základné parametre dané normou H05 VV-F.

Pripájame celé znenie článku: https://www.vyrobcikabelu.cz/sk/opet-zachyceny-nekvalitni-kabely-na-trhu-od-importeru/

Pozor na nekvalitné káble výrobcu Romcab S.A.

V publikovanej správe AVK zaznela aj informácia, že AVK a SOI Bratislava zaradia začiatkom roku 2020 do svojho plánu aktivít celoplošnú kontrolnú akciu zameranú na káble.

Pre úplnosť pripájame aj náš minuloročný článok: https://www.murat.sk/blog/detail/37

Róbert Háger

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.