Zoznam článkov | Detail článku

13. 3. 2020, Róbert Háger

AVK zachytila pri monitoringu ďalšie nekvalitné káble

Najnovšia informácia z AVK hovorí o ďalších zachytených prípadoch nekvalitných káblov od výrobcov z Turecka a Rumunska.

AVK (Asociácie výrobcov káblov a vodičov) zachytila pri monitoringu kvality trhu s káblami v minulom mesiaci ďalšie nekvalitné výrobky od výrobcu UNAL CABLE Turecko (CYKY), ktoré distribuuje spoločnosť Global Elektro – Martin Kňap v Čechách, a výrobok H05 VV-F od výrobcu MULTICAB ELECTRO Rumunsko, ktorý distribuuje reťazec VEREX na Slovensku.

Parametre meraných výrobkov boli tak výrazne pod požiadavkami noriem, že musela AVK požiadat o pomoc a účinný zákrok štátne inšpekčné organizácie ČOI a SOI. Celý článok AVK je zverejnený na ich web stránke: https://www.vyrobcikabelu.cz/sk/prvni-prehled-deni-v-kabelarskem-prumyslu-roku-2020/

Pozor na nekvalitné káble výrobcu Romcab S.A.

Predchádzajúci príspevok na túto tému: https://www.murat.sk/blog/detail/58

Róbert Háger

Ak máte záujem o obchodné informácie, neváhajte nás kontaktovať

Kontaktný formulár

O autorovi

Robo Hager

Róbert HágerMarketingový manažér

Obchodná fakulta EU v BA

+421-33-6481-133

[email protected]


Robo vyštudoval obchod a marketing na Obchodnej fakulte EU v Bratislave. Odvtedy kontinuálne pracuje v oblasti marketingu a dá sa povedať, že celú svoju profesnú kariéru pôsobí na pozíciách segmentového a marketingového manažéra.

Má skúsenosti ako z korporátneho (napr. Telekom), tak aj agentúrneho prostredia (napr. TNS, ui42). V MURATe je zodpovedný za marketingové aktivity značky.