Poďte sa s nami zabaviť: MURAT Vám dáva do pozornosti nový festival LOVESTREAM

  • Novinky
  • Publikované 10.05.2022 10:25:00
  • Upravené 10.05.2022 13:44:46

MURAT dáva do pozornosti nový mestský festival LOVESTREAM, ktorý prinesie tri dni nezabudnuteľnej hudobnej nádielky už druhý júnový víkend na národnom futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave.

 

LOVESTREAM FESTIVAL Nedeľa 12.6.2022

LOVESTREAM prinesie prvýkrát na Slovensko legendárnu rockovú kapelu RED HOT CHILI PEPPERS. Tá predvedie svoju plnohodnotnú koncertnú šou v rámci svojho priebehajúceho turné. Dlhoročné sny slovenských fanúšikov sa tak splnia v nedeľu, 12. 6. 2022.

V nedeľu vystúpi aj aktuálna hviezda britského popového sveta Calum Scott. V súčasnosti má spevák už niekoľko platinových ocenení, miliardy kombinovaných streamov po celom svete a patrí k absolútnej špičke interpretov. V lete 2021 vydal ostatnú hitovku „Where Are You Now“, ktorú pripravil spoločne s belgickým umelcom Lost Frequencies, ktorý vystúpi na LOVESTREAM FESTIVALE o deň skôr. Skladba sa stala ďalším veľkým hitom na niekoľko mesiacov a len na YouTube má viac ako 42,5 milióna videní. Zoznam rockových interpretov na festivale doplnili aj Rival Sons. Pre americkú rockovú kapelu to však nebude prvá návšteva na Slovensku. Naši rockoví fanúšikovia ich mali možnosť vidieť v roku 2016, kedy si k nám doslova odskočili z koncertného turné kapely Black Sabbath, ktorým robili predskokanov. Už vtedy bolo jasné, že zostava Jay Buchanan (spev), Scott Holiday (gitara), Dave Beste (basová gitara) a Michael Miley (bicie) robí výnimočnú hudobnú produkciu.

Posledný deň najväčšieho hudobného podujatia na Slovensku a koncertu roka pozná už aj slovenské kapely, ktoré na ňom vystúpia InekafeHorkýže Slíže a No Name.

LINE-UP NEDEĽA 12. júna 2022

Inekafe

Horkýže Slíže

No Name

Rival Sons

Calum Scott

Red Hot Chili Peppers

 

LOVESTREAM FESTIVAL Sobota 11.6.2022

V sobotu bude headlinerom nažiadanejšia, najsťahovanejšia a najhranejšia hviezda súčasnosti DUA LIPA! Jej aktuálny album Future Nostalgia prekonal len za prvý týždeň 294 miliónov streamov. V súčasnosti už prekročila 6 miliárd streamov za všetky svoje skladby. Dua Lipa drží rekord za najviac streamovaný album britskej umelkyne za jeden deň a je najpočúvanejšou anglickou speváčkou na Spotify. Od polovice apríla pokračuje Dua Lipa so svojou live tour v Európe a na LOVESTREAM FESTIVALE vystúpi so svojou plnohodnotnou koncertnou šou plnou hitov.

Energickú šou plnú prekvapení sľubuje návštevníkom LOVESTREAM FESTIVALu 28-ročný belgický DJ a producent Felix De Laet pod značkou LOST FREQUENCIES. Jeho aktuálny singel Where Are You Now, ktorý pripravil spoločne s Calumom Scottom (účinkuje na LOVESTREAM FESTIVALE v nedeľu 12. júna), je jednou z najhranejších skladieb súčasnosti.

Zara Maria Larsson už ako desaťročná zvíťazila vo švédskej verzii talentovej speváckej súťaže Got Talent. Medzičasom sme ju aj v našich končinách mohli zaregistrovať vďaka oficiálnej hymne EURO 2016 This One‘s For You či skladbe Symphony, ktorú naspievala spoločne s Clear Bandit. Jej doteraz najväčším hitom je Lush Life, ktorý vydala v roku 2015. Ten doteraz nazbieral pre Zaru rekordných viac ako 763 miliónov pozretí na Youtube a minulý rok v auguste dokonca 1 miliardu streamov na Spotify.

LINE-UP SOBOTA 11. júna 2022

Rare Americans

Zoe Wees

Zara Larsson

Lost Frequencies

Dua Lipa

 

LOVESTREAM FESTIVAL Piatok 10.6.2022

A toto nie je všetko. LOVESTREAM festival odštartuje nabitým prvým dňom. Na jednom pódiu sa vystriedajú KRYŠTOF, LUCIE aj IMT SMILE. Ďalej sa predstaví česko-moravská skupina, ČECHOMOR, ktorá originálnym spôsobom spracováva ľudové piesne. Domácu scénu bude reprezentovať stále populárnejšia, ale aj koncertne vysoko etablovaná skupina HEĽENINE OČI s ich energickou metal-ska-reggae-folk-rockovou šou.

LINE-UP PIATOK 10. júna 2022

Čechomor

Heľenine oči

Kryštof

Lucie

IMT Smile

 

LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.

Všetky potrebné informácie a novinky nájdete na oficiálnej webovej stránke LOVESTREAM festivalu.

Vzhľadom na rôznorodosť každého dňa, nie je možné kúpiť si festivalovú permanentku. Predaj vstupeniek je možný iba na jednotlivé dni festivalu exkluzívne na Predpredaj.sk a Ticketportal.sk. Jednodňová vstupenka platí celý deň a umožňuje vstup na všetky koncerty daného dňa festivalu.