Kariéra v spoločnosti MURAT

Spoločnosť Murat, s.r.o. so sídlom v Pezinku už takmer 26 rokov zabezpečuje komplexné služby v oblasti káblov a elektroinštalačného materiálu. Pre svojich obchodných partnerov dodáva kvalitné a certifikované silové káble a vodiče, káble pre energetiku, káble pre špeciálne použitie, dátové a koaxiálne káble a mnohé ďalšie produktové rady káblov od výrobcov z celého sveta. Ďalej zabezpečuje kompletnú paletu elektroinštalačného materiálu od bleskozvodného a uzemňovacieho materiálu, cez svietidlá a svetelné zdroje až po zdroje a zvodiče prepätia. Väčšina zamestnancov je v pracovnom pomere viac ako 10 rokov, no nájdu sa aj takí, ktorí prekročili hranicu 20 rokov, za čo si ich nesmierne vážime. Všetci spolu tvoríme stabilný tím.

Zverejnené 6. 12. 2018, Róbert Háger

Obchodný referent

Náplň (druh) práce Obchodné činnosti v súvislosti s predajom káblov a elektroinštalačného materiálu. Prijímanie a spracovanie objednávok, vypracovanie cenových ponúk, spracovanie podkladov pre expedíciu. Hlavne mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi, ako aj s internými oddeleniami. Viac o ponuke »»

Zverejnené 6. 12. 2018, Róbert Háger

Skladník

Náplň (druh) práce Práce súvisiace so skladovou evidenciou tovaru, evidenciou obalov, manipuláciou s tovarom, odosielaním tovaru odberateľom (balíky, dobierky), reklamáciou tovaru a rozvozom tovaru k odberateľom. Viac o ponuke »»

Zverejnené 6. 12. 2018, Róbert Háger

Pracovník strážnej služby

Náplň (druh) práce Výkon strážnej služby vo vlastných priestoroch spoločnosti. Viac o ponuke »»

MURAT s.r.o.

Bratislavská cesta 87 902 01 Pezinok
Slovensko