MURAT Mikulášsky kros 2018

  • Murat
  • Publikované 25.10.2018 11:13:00
  • Upravené 26.03.2020 12:10:22

Možno o nás viete, možno nie. Zopár behov sme spoločne absolvovali, o niektorých sme vám aj niečo napísali:

 

Tento rok v čase nášho výročia založenia firmy sme sa okrem obchodných aktivít rozhodli podporiť jedno zaujímavé bežecké podujatie. Takže sa tentokrát behu nielen zúčastníme. Bežecký klub Beh Pezinkom organizuje okrem tradičného jesenného behu cez vinohrady aj Mikulášsky kros. Ten sa bude konať dňa 8.12.2018. Štart a cieľ podujatia bude v Areáli zdravia Rozálka. Trasa povedie krásnym zimným prostredím lesov Malých Karpát (97% lesný povrch), jej celková dĺžka bude 12,7km a prevýšenie 344m.

Atmosféru dotvára špeciálna kategória - beh v maskách Mikuláš, čert a anjel.

Podrobné informácie nájdete na http://www.behpezinkom.com/sk/mikulassky-kros/propozicie

„Touto aktivitou sme sa v MURATe rozhodli podporiť zdravý životný štýl ako aj lokálne pezinské športové podujatie, ktorým chceme osloviť bežcov z nášho mesta a okolia. Beh je krásny a v posledných rokoch veľmi populárny šport. Získal si veľké množstvo bežcov rôznych kategórií, je to zároveň príjemný relax. A keď sa naviac beží v dobrej atmosfére a krásnom prostredí, tak je to skutočný zážitok.“

Športovcov srdečne pozývame si zabehať, ale vítaní sú aj nešportovci, ktorí môžu napríklad povzbudzovať, alebo sa zúčastniť sprievodných aktivít v priestoroch štartu a cieľa. Teším sa na vás.

 

Róbert Háger