Nové úzke inštalačné ističe NOARK

Nové úzke inštalačné ističe NOARK

Najbežnejšie inštalačné ističe v komerčných a domácich podmienkach, ktoré sa zmestia do jedného radu rozvodnice po 12 kusoch. Tieto stroje majú normálne obmedzenie skratového prúdu. Spoločnosť NOARK, svetový dodávateľ nízkonapäťových ...
Elektromateriál
11.11.2022 08:50:16

Najbežnejšie inštalačné ističe v komerčných a domácich podmienkach, ktoré sa zmestia do jedného radu rozvodnice po 12 kusoch. Tieto stroje majú normálne obmedzenie skratového prúdu. Spoločnosť NOARK, svetový dodávateľ nízkonapäťových elektrických zariadení, prišla na trh novými inovatívnymi výrobkami tohto druhu, ktoré spĺňajú plnú kompatibilitu s príslušenstvom bežných ističov a tiež sú o 1/3 menšie ako existujúce kompaktné inštalačné ističe. Sú to úzke ističe Ex9B40J, určené na montáž na DIN lištu.

Spoločnosť NOARK preto prišla s novými užšími inštalačnými ističmi, ktoré sú o 25 % menšie, čo znamená, že z normálnej šírky modulu 18 mm je tento istič široký iba 13,5 mm. To znamená, že pokiaľ niekto má problém s miestom v rozvodnici je tento inštalačný istič výborná voľba, pretože namiesto 12 kusov sa zmestí s týmito úzkymi ističmi až 15 kusov na jednu lištu do rozvodnice. Tieto nové úzke inštalačné ističe tiež šetria miesto, keď je rozvodnica zatvorená.

Tiež majú menšiu stratu energie ako bežné inštalačné ističe. Nové úzke inštalačné ističe NOARK sú plne kompatibilné s príslušenstvom ističov, vrátane pomocných a signalizačných kontaktov, vypínacích spúští, podpäťových a napäťových spúští či chráničového modulu. Tiež je možné použiť až tri jednotky pomocných alebo signalizačných kontaktov ak tomu sa dá ešte súčasne použiť až dve jednotky spúšťa.

Ističe majú viac verzií, a to sú jednopólové, dvojpólové, trojpólové a štvorpólové, čo je zmena od bežných hrubších ističov Ex9BN, ktoré sú len do trojpólovej verzie. Aj keď majú nové ističe viac verzií, tak majú len dve vypínacie charakteristiky (B a C) – verzia Ex9BN má tri vypínacie charakteristiky (B, C a D). Tiež sa oproti bežným ističom polepšil stupeň znečistenia na druhý stupeň oproti tretiemu stupňu, čo majú bežné ističe.

Všetky inštalačné ističe NOARK vyhovujú prehláseniu o zhode CE a spĺňajú európske normy pre ističe (ČSN EN 60898-1). O spoľahlivosti a dlhej životnosti výrobkov NOARK svedčí poskytnutie päťročnej záruky.

 

POZRIEŤ PONUKU ISTIČOV Ex9B40J

 

 

Rýchle doručenie
v rámci celého Slovenska
Viac než 10 000
položiek skladom
Nová B2B zóna
pre partnerov
Už viac ako
28 rokov na trhu