Pozor na nekvalitné káble výrobcu Romcab S.A.

Pozor na nekvalitné káble výrobcu Romcab S.A.

Dávame všetkým našim obchodným partnerom do pozornosti nedávny článok AVK (Asociácia výrobcov káblov a vodičov), ktorý upozorňuje na niektoré nekvalitné bežné CYKY káble menších prierezov, dodávané na trhy ...
Káble a vodiče
26.03.2020 12:14:04

Dávame všetkým našim obchodným partnerom do pozornosti nedávny článok AVK (Asociácia výrobcov káblov a vodičov), ktorý upozorňuje na niektoré nekvalitné bežné CYKY káble menších prierezov, dodávané na trhy v SR ako aj ČR spoločnosťou Romcab S.A. (Tîrgu-Mureș, Rumunsko). Tie nespĺňajú základné elektrické parametre požadované technickou normou. Takto zakúpené produkty nemusia teda plniť spoľahlivo svoju funkciu.

Pozor na nekvalitné káble výrobcu Romcab S.A.

Prikladáme odkaz na článok v plnom znení:

https://www.vyrobcikabelu.cz/pozor-na-nekvalitni-kabely-vyrobce-romcab-s-a/

Zároveň prehlasujeme, že spoločnosť MURAT obchoduje výhradne s certifikovanými produktami, vsádza na kvalitu tovarov a služieb a tým pádom na spokojnosť svojich zákazníkov. Výrobky rumunského výrobcu Romcab S.A. sa nikdy neobjavili v našom portfóliu a nikdy sme s nimi neobchodovali. Dištancujeme sa od takýchto praktík.

Rýchle doručenie
v rámci celého Slovenska
Viac než 10 000
položiek skladom
Nová B2B zóna
pre partnerov
Už viac ako
28 rokov na trhu