Chránič OEZ- OLE-16B-1N-030A s ističom  6kA 47594
fotografie sú ilustračné
OEZ
Prúdový chránič s ističom OLE, In 16 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 6 kA, typ A
/ ks s DPH
Na sklade
Značka: OEZHmotnosť: 0.28 kgČíslo: E00110805
Rýchle doručenie
v rámci celého Slovenska
Viac než 10 000
položiek skladom
Nová B2B zóna
pre partnerov
Už viac ako
28 rokov na trhu
OEZ